KAMPANJPRISER PÅ VINTERKLÄDER OCH VINTERSKOR
Recensioner
Pro Soc - är en stretchig skyddssocka för dina skidglasögon tillverkad i återvunnet material. Fungerar även utmärkt för att torka av och putsa linsen vid behov. Passar i princip alla goggles och kommer i flera snygga mönster och färger.
Gogglesoc Ollie Soc är en stretchig skyddssocka för dina skidglasögon i mjukt microfiber. Fungerar även utmärkt för att torka av och putsa linsen vid behov. Passar i princip alla goggles och kommer i flera snygga mönster och färger. Tillverkade till stor del av rPET, ett material skapat av återvunna plastflaskor.
Gogglesoc Easy Tiger Soc är en stretchig skyddssocka för dina skidglasögon i mjukt microfiber. Fungerar även utmärkt för att torka av och putsa linsen vid behov. Passar i princip alla goggles och kommer i flera snygga mönster och färger. Tillverkade till stor del av rPET, ett material skapat av återvunna plastflaskor.
Aksium 2.0 S - Är junior glasögon med ett brett synfält och en schysst spegelfinish. Den mjuka ramen ger också en bra passform på olika ansiktsformer. Dom passar även över vanliga glasögon.